Ubytování

Jonášův mlýn je velmi prostorná rekreační chalupa.

Ke každému pokoji přísluší vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Povlečení a prostěradla jsou zahrnuta v ceně. Ručníky vlastní nebo možno poskytnout za poplatek.

V objektu je k dispozici ještě jedna společná koupelna s vanou a pračkou. Hosté mohou také využívat plně vybavenou společnou kuchyň s chladicím boxem. Vybavení kuchyně: dvoudveřová lednice 900 litrů, 2 x varný kotel, el. sporák, myčka nádobí, el. sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, pračka.

K ubytování je možné objednat si snídani. Součástí společných prostorů je také společenská místnost (klavír) s jídelnou a barem. Komfort v těchto prostorách zajišťuje především pro rodiny s malými dětmi podlahové vytápění. Ve stylovém klenutém sklepě můžete využít finskou saunu s odpočívárnou (za poplatek). Večer jistě uvítáte posezení na zastřešené terase s krbem a grilem.

Ubytování je také velmi vhodné pro spřátelené rodiny, které chtějí trávit dovolenou společně, ale mít oddělené bydlení.

Sportovně založeným zájmovým kolektivům je v objektu dále k dispozici stolní tenis, stolní fotbálek, zatravněné hřiště, sauna.

Wifi připojení v celém objektu zdarma.