Ubytování

Jonášův mlýn je velmi prostorná rekreační chalupa.

Ke každému pokoji přísluší vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Povlečení, prostěradla a ručníky jsou zahrnuty v ceně.

V objektu je k dispozici ještě jedna společná koupelna s vanou a pračkou.

K ubytování je možné objednat si snídani. Součástí společných prostorů je také společenská místnost (klavír) s jídelnou a barem. Komfort v těchto prostorách zajišťuje především pro rodiny s malými dětmi podlahové vytápění. Ve stylovém klenutém sklepě můžete využít finskou saunu s odpočívárnou (za poplatek). Večer jistě uvítáte posezení na zastřešené terase s krbem a grilem.

Ubytování je také velmi vhodné pro spřátelené rodiny, které chtějí trávit dovolenou společně, ale mít oddělené bydlení.

Sportovně založeným zájmovým kolektivům je v objektu dále k dispozici stolní tenis, kulečník a sauna.

Wifi připojení zdarma.

Relax

SAUNOVÁNÍ

Finská sauna s možností ochlazování v kádi, případně se můžete otužovat v našem zahradním rybníčku.

TERAPIE ACCESS BARS

Terapie Access Bars je metoda, která vymaže z vašeho života stres, strach, fobie, syndrom vyhoření, nespavost, psychické problémy nebo nefungující vztah. Pokud máte „něco“, co vám nedovoluje žít život naplno, Access Bars je právě pro vás.
Jak funguje? Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě a tímto jemným dotykem uvolňuje zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života.
Ošetření je vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. Těhotným pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.
Ošetření je nutné si u nás předem objednat